נהיגה בשכרות- האכיפה הפרועה והזלזול בשלטון החוק

בדיקת נשיפה באמצעות הינשוף, אלכוהול בדם, ריכוז אלכוהול באוויר נשוף, נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים - החוק התקנות והמציאות

                         

  חזרה לדף הבית                                                                                                                                טלפון 03-5669638       [email protected]

 

 

- כתבות הערות ותגובות

- מומחים - חוות דעת ועדויות

- פסיקה והליכים תלויים

- חקיקה

- שונות

 

-מידע ותשובות לשאלות נפוצות

- פתח דבר

-  ינשוף? מה זה

- כיול? ומה זה?

- האם יש מכשיר נשיפה ראוי בעולם?

- מיהו "שיכור"? מה שהיה

- מיהו "שיכור" - החוק הקיים!

- הקשר בין 240 מיקרוגרם ל0.5%

- מה הקשר בין בדיקת דם ונשיפה

- כיול לפי תקנות התעבורה

- כיול וסימולציה של נשיפה

- אלכוהול וחמרים אחרים

- פלט מזויף? פלט שגוי?

- נשיפה פסולה והסירוב לנשוף

- המעבדה המשטרתית

- ה"נשיפון" מהפיצוציה

- עוכבת? איך להתנהג

- ויזה לארה"ב וקנדה

- עתירה לבג"ץ - מדוע ולמה

 

!

 

מידע רב נוסף יתווסף לאתר באופן הדרגתי ותכוף - כדאי לחזור ולעיין.

 

קורא נכבד: נתקלת בבעיית נהיגה בשכרות, אל תתפתה לייצג את עצמך. גש לעורך דין המתמחה בבעיות נהיגה בשכרות והתייעץ עימו.    

 

______________________

 

 

העונש הסמוי - בכל מקרה של עסקת טיעון "טובה" טמון מחיר יקר

בעיות בקבלת ויזה לארצות הברית וקנדה, וגם ענישה מחמירה בעתיד

רבים מאד מוצאים עצמם מול הצעה מפתיע של התובע או של הסנגור "לסגור עסקת טיעון". כאשר מדובר בנהיגה בשכרות שבה מרחף על ראשו של הנהג עונש של שנתיים פסילה מלנהוג, הפיתוי הוא רב, שיקול דעת בלתי אפשרי, והעיקר - אין מי שיסביר לך באמת מה הסיכון ומה תוצאת הלוואי.

מי שנלכד חס וחלילה פעם שניה ברשתה של המשטרה עם מכשיר הנשיפה, צפוי לעונש מינימום של ארבע שנות פסילה אפילו המכשיר הראה חריגה מינורית מן המותר. האם כדאי כל כך להיבהל ולהסכים לכתם הזה בגיליון ההרשעות?

אנו מכירים יותר ויותר כאלה אשר ברגע של לחץ "הסכימו" להודות ודקות ספורות אחר כך התברר להם שהנזק בלתי הפיך.

כאשר מישהו משכנע אותך להודות באשמה של נהיגה בשכרות, והוא מבטיח לך עונש מקל, אני לא בטוח שהוא מגלה לך שעל שלל העונשים והכתם שמטיל עליך בית המשפט הנכבד נוסף לאחרונה עונש נוסף: סירוב לקבלת ויזת כניסה לארצות הברית ועוד כמה מדינות כמו קנדה למשל!

מדינות אלה מסרבות להכניס לתחומן תיירים שהורשעו בעבירה של שכרות ונהיגה בשכרות והניסיון לקבל ויזה כרוך במאמץ מיוחד!!

ותחשבו על זה לפני שאתם מבקשים "העיקר לגמור עם זה מהר" - זה לא יגמר. זה ירדוף אחריכם שנים! זה יצוץ בכל מקום. בייחוד אם אתם אנשים צעירים!!!

מכיוון שרבים פנו בשאלה, פניתי ישירות לשגרירות ארצות הברית וביקשתי מענה רשמי. הנה תשובתה של מחלקת הויזות בשגרירות כלשונה:

If someone was convicted of drunk driving, we will look at the circumstances of the offense.  While drunk driving does not represent in itself an ineligibility, the determination will be made on a case by case basis upon review of the circumstances.

 

Thank you,

Nonimmigrant Visa Unit

 

 

________________________________________________________________________

 

 

חזרה לדף הבית

ליצירת קשר: [email protected]

או בפקס 035661667

נהיגה בשכרות, נהיגה בשכרות, ינשוף, נהיגה תחת השפעת אלכוהול, אלכוהול בדם, אחוז אלכוהול בדם, רמת אלכוהול בדם, אלכוהול באויר נשוף, בדיקת נשיפה, בדיקת ינשוף בדיקת שכרות, שיכרות, שיכורים על הכביש, שיכורים מהכביש, תאונות, תאונה, תאונת דרכים, יין, ווקדה, וודקה רדבול, וויסקי, שלילת רשיון, רשיון נהיגה, משרד התחבורה, משרד הרישוי, פסילת רשיון, פסילה מלנהוג, עו"ד לענייני תעבורה, עו"ד המתמחה בתעבורה, עורך דין תעבורה, עו"ד מומחה לתעבורה, משטרת ישראל, משטרה, ענף התנועה, משטרת התנועה, מלכודת שכרות, בדיקת דם, לשכרות, הרוגים בתאונות דרכים, פצועים בתאונות דרכים, גורמים ךתאונות דרכים, לא שותים, לא נוהגים, אם שותיםä טל סטפנוב, שלמה נחשון, אטינגר, בית המשפט השלום, בית המשפט המחוזי, בית המשפט העליון, עתירה לבג"ץ, אברהם טננבוים, השופט ד"ר טננבוים, השופט חן אביטל, השופט יוסף ריבלין, שופט תעבורה, בית המשפט לתעבורה, עונש מינימום, עו"ד אילון אורון, אסף אורון, עו"ד דוד גולן, עו"ד אשר ארבל, עו"ד אלגרנטי, ש.נחשון (אטינגר) שופט, פס"ד גורן, השופט מודריק, עודד מודריק, ד"ר מודריק, בדיקת כיול, כיול מכשיר נשיפה, כיול ינשוף, אמבט כיול, בלון כיול, עקומת כיול,  רפ"ק דוד כתר, סנ"צ בן חמו, בני סמו, בנימין סמו, oiml פסק דיו ניו ג'רסי, תקנה 169ז, הגדרת "שיכור", משקאות משכרים, משכר משכר, תחת השפעת משקה משכר, תחת השפעת משקאות משכרים, נהיגה בפסילה, נהג בפסילה, נהג בשלילה, נהג בזמן פסילה, נהג בחוסר זהירות, נהיגה רשלנית, משרד התחבורה. בית ספר לנהיגה, מורה לנהיגה,