קולקר, עאסי ושות' - משרד עורכי-דין

          דף הבית   צור קשר

דרך מנחם בגין 29, תל אביב, טלפון: 03-5661616, פקס': 03-5661667

מה עוד בענייני נהיגה בשכרות

- מידע ותשובות לשאלות נפוצות

- כתבות הערות ותגובות-----------

- מומחים - חוות דעת ועדויות-----

- פסיקה והליכים תלויים------------

- חקיקה-------------------------------

- שונות--------------------------------

- חדשות ודיווח שוטף

- לפורום דיני תעבורה של ואללה

- עבירת סירוב  1  2  3  4  5  6  7

סרט וידאו שצילם אזרח במצלמה של טלפון סלולארי, ומראה איך שוטרים רושמים דו"ח על סירוב לנהג המתחנן לנשוף....

  

 

התייעצות באילת?  עו"ד רפאל חזן מייעץ מסביר ומייצג את המרוחקים ממרכז הארץ.  

08-6326680

 

 

 

נתפסתם?!

קורא נכבד: נתקלת בבעיית נהיגה בשכרות, אל תתפתה לייצג את עצמך. גש לעורך דין המתמחה בבעיות נהיגה בשכרות והתייעץ עימו.    

 

 

מה קורה?

מערכת המשפט כמרקחה. לכל מקום שאנו מגיעים שואלים אותנו השופטים מה חדש, ממש כפי שאתם רוצים לדעת. כל מערכת המשפט כבר יודעת היטב:

1. מערכת החוקים שנועדו לאסור נהיגה בשכרות צולעת בגלל התרשלות חמורה של מתקן התקנות - שר התחבורה.

2. מכשיר הנשיפה שבשימוש הוא מכשיר שלא קיבל אישור דגם עקרוני, איננו פועל לפי עקרונות ותקנים בינלאומיים המקובלים בכל העולם, וגם איננו מתוחזק או מופעל בהתאם. על כן תוצאות המדידה שלו לא צריכות להיות קבילות בבית המשפט.

3. המכשיר שבשימוש איננו עונה להוראות ההפעלה המינימליות הקבועות בתקנות התעבורה ומכונות בשפה המקובלת "כיול" - ובמילים אחרות המכשירים אינם מכוילים על פי החוק.

 

במילים אחרות כמעט כל מחדל אפשרי המבטיח טעויות , עיוות דין והפרת זכויות הפרט נעשה כאן באין מפריע וכבר הגיעו דברים כדי כך שאפשר לכנות זאת בושה לאומית

 

המטרה הכינה לאחרונה חוות דעת משלה - מול סוללת חוות הדעת מטעמינו נגדה. את חוות הדעת ערך הנחתום המעיד על עיסתו - האל הוא האחראי מהחברה המייצרת את המכשיר ומוכרת אותו לישראל. היה מפתיע אם הוא היה פוסל את המכשיר.

 

אנו מקווים שהדיונים שיערכו בקרוב  יבאו סוף סוף לפסקי דין נוספים על אלו שכבר ניתנו ונוכל לחזור ולעסוק בעניינו השוטפים במקום בנושא המטריד הזה.

 

 

מי שצריך עזרה או הבהרה מוזמן לפנות ללא חשש  ובלי היסוס בטלפון 035661616 או לשלוח דוא"ל - ויענה במידת האפשר בהקדם האפשרי.

 

אם השאלה היא אישית, נא לשוח גם את החומר האישי הרלבנטי בדוא"ל או בפקס 035661667 במקביל.

 

דוד קולקר עו"ד

6/11/08

    

האם שר התחבורה משקר?!

האם שר התחבורה משקר לציבור ביודעין? - בהודעה לציבור באמצעות דוברו, מר אבנר עובדיה, הודיע שר התחבורה כי: "יצויין כי מכשיר הנשיפה עבר בדיקות מחמירות וניסויים רבים בארץ ובעולם ..."

לעומת זאת השופט טננבוים קבע כי "מאז נכנס המכשיר לשרות בשנת 1998 "לא נעשתה לו כל בדיקה על ידי מכון התקנים ו/או גוף אחר, ובוודאי ובוודאי לא נערך כל ניסוי מבוקר או אפילו צל של ניסוי כזה" (ת11987/07 בסעיף 49 להכרעת הדין).             לכתבה המלאה

עוד מוסיף כבוד השופט: "בתאריך 15.7.2007 אישר שר התחבורה דאז שאול מופז את המכשיר. ההגנה ביקשה לדעת כיצד הגיע שר התחבורה למסקנה זו, ואף ביקשה לזמן אותו להעיד לפני.... ....אין כל חולק כי המכשיר מעולם לא נוסה בישראל, מעולם לא נבדק בישראל על ידי כל גוף, ואין מכון ישראלי שנתן לו הכשר בשום שלב"!!!

שר התחבורה, אתה שם? אתה מקשיב? אתה יודע על מה אתה חותם?

אולי תשלח מיד את האחראים על המחדל הזה הבייתה? או שמא לא אכפת לך אם מפקירים אזרחים לבדיקות מפוקפקות? יום הבחירות הרי יגיע במוקדם ובמאוחר - והציבור לא ישכח! אומרים שאתה שואף להיות ראש ממשלה.

 

הצטרפו למאבק

 

עורכי דין המבקשים לצרף את פרטיהם כשותפים למאבק, מתבקשים ליצור קשר עם משרד עוה"ד דוד קולקר

 

 

 

הודעה לקהל המתדיינים

 

בעקבות פסק דינו של כבוד השופט נחשון התקבלו פניות טלפוניות רבות של נהגים הממתינים לבירור דינם וכן של כאלה שכבר נגזר דינם ומבקשים לדעת האם ניתן להחזיר את הגלגל אחורנית. המסקנה היחידה היא

למרבה הצער מתעכב הדיון בתיקים רבים וביניהם גם בערעורים כדוגמת אלו שנשמעו בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה וההכרעה בהם הובטחה עוד לחודש פברואר שחלף. אין לנו כל יכולת להשפיע על זירוז קבלת הכרעות בבית המשפט, ועם כל הצער שבדבר והעובדה שהמערערים נושאים בינתיים בעונש ואפילו רבים מסיימים לרצותו, אין מנוס אלא להמתין.

כולנו מחכים להכרעתו של כבוד בית המשפט העליון, אך ככל הנראה זו לא תבוא באופן מקיף במהרה, ועיכוב זה גורר אחריו שרשרת של עיכובים בהכרעות בכל הערכאות שמתחת, על פי הצהרות מפורשות הנשמעות מפי היושבים בדין.  היום למשל דחו שוב את שמיעת העתירה לבג"ץ... (ראה ידיעה נפרדת).

 כולנו תקווה שתצטבר "מסה קריטית" של החלטות שתכרענה את הנטייה להתעלם מן העוול ולתת הגנה רחבה לרשות על חשבון זכויות הפרט ועקרונות חקיקת יסוד חשובים.

 

צוות משרד עוה"ד קולקר, עאסי ושות'  29.6.08   035661616 בשאלות וברורים נא לפנות בדוא"ל [email protected]

 

 

 

הידעת?

 

מה זה בכלל "מנת משקה"?. המשטרה מטעה את הציבור. היא מגדירה מנת משקה כך שכל הסיכויים שתחשבו לשיכורים כבר אחרי פחות מזה!!!

 

 

 

    

אודות המשרד   ליטיגציה    נזיקין    תביעות ביטוח   תקיפה וניצול מיני   נהיגה בשכרות    דיני תעבורה    משפט פלילי

 

 

הניסוי בינשוף כישלון צורב למשטרה - הוכח שהמכשיר מרשיע חפים מפשע!

ביפן היה השר מבצע חראקירי - בישראל אין סיכוי שמישהו יתפטר. ימשיכו לטעון שהכל בסדר!

זה זמן מה שהאור דולק במשרדי אגף התנועה של משטרת ישראל בלילות הם מזיקים בידיהם את התוצאות הגולמיות של הניסוי המפורסם שיוכיח כדברי כבוד השופט טננבוים את אמינות מכשיר הינשוף. גם פרופסור דוד שינער שהבטיח למשטרה בראיון לYNET  שלמשטרה אין מה לדאוג מתוצאות הניסוי לא יכול כבר להושיע לה.

הניסוי הוא ניסוי קלוקל. הוא לא רלבנטי כלל וכלל. במסגרתו נבדקו 74 איש בדיקות נשיפה ודם והתוצאות הושוו.  רצו הלכויח לנו שבתנאי מעבדה (כאילו שבודקים נהגים במעבדות) תהיה זהות בין התוצאות בדם ובנשיפה.

ובכן עכשו זה רישמי: מתוך 64 הנבדקים שאת תוצאות המדידה שלהם חשפו בפנינו (מה עם עשרת הנותרים?), חמישה נימצאו מתחת לרף המותר בבדיקת דם, אבל בבדיקת נשיפה נימצאו שיכורים, ואילו נבדקו באישון לילה על ידי שוטר, היה כבוד השופט טנבוים ועשרות שופים אחרים מגנים אותם בכל פה, מביישים אותם ברבים, ושוללים מהם את רשיון הנהיגה למשך שנתיים. אחדים היו מאבדים את פרנסתם ולכולם היה נגרם נזק כלכלי גדול.

כך זה במדינה המתיימרת להיות מדינת חוק.

גם לפי המסקנות המצומצמות הללו למעלה מ8% מן הנהגים המורשעים חפים מפשע.

הנה לפניכם הדיאגרמה המרשיעה את המשטרה בעוול בל יכופר.

אנו מציעים לקהל הפגוע לפנות לעורכי דין ולהגיש תביעות נזיקין. מישהו צריך לפצות את כולנו על כך.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   כתובתנו: דרך מנחם בגין 29, תל-אביב (מפה)

טלפון: 03-5661616, פקס': 03-5661667

(מענה טלפוני 24 שעות ביממה!!!)

דוא"ל: [email protected]

[חזרה לראש הדף]